Vítejte na nových webových stránkách společnosti ŠACH s.r.o. se sídlem v Hradci Králové. Hlavním předmětem naší činností je výroba interiérového vizuálního orientačního systému ŠACH.

Systém ŠACH zabezpečuje orientaci, usnadňuje pohyb osob v objektech, informuje o využití jednotlivých částí budov, místností, upřesňuje personální obsazení kanceláří. To vše při zaručené stálé aktuálnosti informací, dané jejich vyměnitelností uživatelem.

Rekonstruujete váš objekt, otevíráte nový pavilón, hledáte nadčasové řešení orientace v budově na mnoho let dopředu – je tu pro vás orientační systém ŠACH.

Chcete využít naše zkušenosti s realizací kompletních orientačních systémů, které jsme získali při řešení interiérové vizuální orientace za více než dvacet let činnosti firmy, ve více než dvou tisících zakázek tohoto zaměření pro školy. Jsme tu pro vás. Výše zmíněné informace by měly bezesporu být tou nejlepší kvalifikací a napomoci vašemu rozhodnutí, oslovit nás s požadavkem na přípravu projektu vizuální orientace pro budovy vaší školy.

Některá realizovaná řešení, která můžete nalézt ve fotogalerii, vám usnadní připravit vaše požadavky na orientační systém. My podle vámi zaslaných požadavků, podkladů a parametrů zdarma připravíme řešení přesně pro vaše objekty a předložíme vám návrh včetně cenové kalkulace. Požadavek na vypracování návrhu vás při tom nikterak nezavazuje k případné realizaci projektu.
                                                                                                                              

                                                                                                                                                        Bohumil Tábořík, jednatel