DALŠÍ NABÍDKA FIRMY

Další dodávané produkty firmy jsou::

ü

Rozvrhové tabule

 

Magnetické rozvrhové tabule v dvou standardních provedeních pro 26 a 40 tříd. Rozvrh je vytvářen pomocí barevných magnetických pásků (dodávané v sadách i jednotlivě, včetně popisovačů na tyto pásky)

ü

Nástěnky

 

Dodávány ve standardních rozměrech, možnost vyrobit přesný rozměr dle požadavku. Povrch korek nebo textil v šesti základních barvách. Standardní rozměry a barevná řešení povrchu textilních nástěnek na vyžádání zašleme.

ü

Uzamykatelné vitríny

 

Základní rozměr 750x1000 mm a 1500x1000 mm. Povrch magnetický, popisovatelný, lakovaný nebo keramický, korkový a textilní. Barevné provedení textilního povrchu v šesti základních barvách. Mimo standardních rozměrů je možné vyrobit vitríny přímo podle požadavku zákazníka.

ü

Příslušenství

 

Sady magnetických pásků pro rozvrhové tabule. Základní sada (20 magnetických pásků, 19 barev, bílá je dvakrát + 2 ks popisovačů). 1.sada magnetických pásků (shodná jako Základní sada bez popisovačů), 2.sada magnetických pásků (dalších 20 barev – vhodné pro větší školy). Příslušenství k fixem popisovatelným tabulím všech typů. Popisovače, náhradní inkousty do popisovačů, náhradní hroty do popisovačů, magnetické stěrky tabulí včetně vložek, spray k čištění tabulí a další pomůcky. Kompletní sortiment na vyžádání zašleme